Ne aramıştınız?
1969 yılından bu yana sektörde Meşe Mobilya ve Güneş Mobilya olarak hizmet vermekte olan firmalarımız 2008 yılına gelindiğinde daha iyi ve çağdaş hizmet verebilmek adına Marsis Mobilya Dekorasyon Sanayi Ticaret Limited Şirketi'ni kurmuşlardır.
 
1969 yılından bu yana içerisinde bulunduğumuz mobilya ve dekorasyon sektöründe edindiğimiz tecrübeler, her geçen yıl kendimizi geliştirmemize ve daha da fazla müşteri memnuniyeti merkezli bir kalite anlayışına sahip olmamızı sağladı.
 
Bu doğrultuda her yıl ürün kalitemizi artırmak ve sizler için firmamızın çok daha ulaşılabilir olması temel hedeflerimizden birisi haline geldi.
 
Mobilya sektöründe modern üretim ve estetik kaygı sloganıyla çıktığımız bu yolda sizlere üç farklı şube ile hizmet vermeye devam etmekte olan firmamız, 450m2 teşhir alanı ile en modern mobilyaları en ideal fiyatlar ile size sunmaya devam ediyor.
 
Yıllardır sektörde oluşturduğumuz güven ortamı, bize sizi kazandırmaya devam ediyor, biz de oluşturduğumuz bu güven ortamının vermiş olduğu sorumluluk duygusu ile üretim sahamızı ve ürün kalitemizi her yıl optimize etmeye devam ediyoruz.
 
Siz de marsis mobilya kalitesiyle tanışmak ve bizi daha da yakından tanımak isterseniz, iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ve mağazamıza ziyarete gelebilirsiniz.